STAVEBNICTVÍ - RODINNÉ DOMY - PROJEKCE - KUCHYNĚ - PLOVOUCÍ PODLAHY - KOUPELNY - KRBY  - PLASTOVÉ BAZÉNY - INFORMACE 


VŠEOBECNÉ VYBAVENÍ PŘÍPRAVA ŘEMESLA VÝROBCI Máme pro vás nové byty v Praze v lukrativních lokalitách.

FAQ - často kladené otázky a odpovědi - informaceProč právě stavební portál?

Vzhledem k tomu, že se naše firma pohybuje v oblasti stavebnictví ( bazény, sauny, projektování a provádění drobných a jednoduchých staveb ), napadlo nás, co kdybychom zaplnili určitou mezeru v informovanosti v oblasti stavebnictví na internetu a vytvořili jednoduchý a přehledný stavební portál, kde návštěvníci naleznou jednoduše přímé informace.

Jaký je rozdíl od ostatních serverů?

Hlavní rozdíl je v jednoduchosti hledání informací (alespoň tak doufáme), minimu zbytečně rušící reklamy, ručně zatříďovaných odkazech (odkazy jsou sice přidávány automaticky, ale jsou pak zkontrolovány, případně i vyřazeny, pokud nedosahují určité kvality).

Další obrovskou výhodou je zatříďování dle regionů a jednotlivých oborů. Máte možnost každé firmě, která má uveden e-mail jednoduše zaslat poptávku, či žádost o informace.

Chtěli byste s námi spolupracovat?

Uvítáme nabídky jakékoliv spolupráce, propojení stránek, spoluúčast na odborných článcích, které jsou v přípravě s odkazy na jednotlivé autory příspěvků, atd. Za zaslání nabídky spolupráce nic nedáte. Uvítáme také jakékoliv připomínky a návrhy.

Co se Vám na portále nelíbí nebo naopak líbí?

Vzhledem k tomu, že se snažíme vyjít vstříc připomínkám, prosíme napište nám svůj názor na náš portál, co bychom měli změnit, co Vám tu chybí. Budeme se snažit připomínky co nejrychleji zapracovat a tak vyjít vstříc dalším návštěvníkům.V případě zájmu nás můžete kontakovat na našem emailu: info@stopa.cz.


V případě, že nás chcete kontaktovat telefonicky, můžete tak učinit na telefonech:

Mobil: 603 377 036
Tel./fax: 517 380 376

Prosím neobtěžujte nás žádnou REKLAMOU

↑↑  NAHORU   ↑↑Kontakt: info2@stopa.cz Bazény a sauny.SPOLUPRÁCE PARTNEŘI KATALOGY

Vše,co si Vaše děti přejí,a vy by jste jim rádi dali-Internetový dětský odchod od těhulek po náctileté

Naše ikony:
stopa.cz
stopa.cz
stopa.cz
stopa.cz
další ikony zde